Iga Swiatek, după ce a fost preferată în locul Simonei Halep pe central la Wimbledon: ”Am și meritat-o”

Iga Swiatek, după ce a fost preferată în locul Simonei Halep pe central la Wimbledon: ”Am și meritat-o”

Iga Swiatek, după ce a fost preferată în locul Simonei Halep pe central la Wimbledon: ”Am și meritat-o”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport