Gigi Becali: ”Edi nu pleacă de la FCSB! Nu-mi convine, dar am semnat un contract”

Gigi Becali: ”Edi nu pleacă de la FCSB! Nu-mi convine, dar am semnat un contract”

Gigi Becali: ”Edi nu pleacă de la FCSB! Nu-mi convine, dar am semnat un contract”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport