Fostul jucător de la Dinamo, FCSB și Rapid s-a transformat radical: ”Merg de 6 ori pe săptămână la sală”

Fostul jucător de la Dinamo, FCSB și Rapid s-a transformat radical: ”Merg de 6 ori pe săptămână la sală”

Fostul jucător de la Dinamo, FCSB și Rapid s-a transformat radical: ”Merg de 6 ori pe săptămână la sală”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport