Fanii Barcelonei s-au săturat! Ronald Koeman, asaltat la ieșirea de pe stadion, după El Clasico: ”Pleacă odată!”

Fanii Barcelonei s-au săturat! Ronald Koeman, asaltat la ieșirea de pe stadion, după El Clasico: ”Pleacă odată!”

Barcelona a pierdut cu 1-2, pe Camp Nou, El Clasico, legendarul duel din La Liga cu Real Madrid.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport