Eugen Neagoe, ”fără milă” față de un jucător după eșecul cu Sepsi: ”Trebuia să-l schimb din minutul 15”

Eugen Neagoe, ”fără milă” față de un jucător după eșecul cu Sepsi: ”Trebuia să-l schimb din minutul 15”

Eugen Neagoe, ”fără milă” față de un jucător după eșecul cu Sepsi: ”Trebuia să-l schimb din minutul 15”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport