Elvir Koljic, cu gândul la play-off, după ce a fost decisiv la meciul cu UTA Arad: ”Sper să jucăm mai bine decât acum!”

Elvir Koljic, cu gândul la play-off, după ce a fost decisiv la meciul cu UTA Arad: ”Sper să jucăm mai bine decât acum!”

Elvir Koljic, cu gândul la play-off, după ce a fost decisiv la meciul cu UTA Arad: ”Sper să jucăm mai bine decât acum!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport