Edjouma, eroul FCSB-ului de la Voluntari: ”Nu cred că eu am făcut un meci prea bun”. Mesaj pentru Gigi Becali

Edjouma, eroul FCSB-ului de la Voluntari: ”Nu cred că eu am făcut un meci prea bun”. Mesaj pentru Gigi Becali

Edjouma, eroul FCSB-ului de la Voluntari: ”Nu cred că eu am făcut un meci prea bun”. Mesaj pentru Gigi Becali


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport