După decizia de rejucare a meciului Sepsi - U Craiova 1948, conducerea oltenilor anunță: ”Vom fi campioni”

După decizia de rejucare a meciului Sepsi - U Craiova 1948, conducerea oltenilor anunță: ”Vom fi campioni”

După decizia de rejucare a meciului Sepsi - U Craiova 1948, conducerea oltenilor anunță: ”Vom fi campioni”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport