Dan Petrescu a mai avut o nemulțumire, după 4-0 cu ”U” Cluj: ”De ce în B se poate?”

Dan Petrescu a mai avut o nemulțumire, după 4-0 cu ”U” Cluj: ”De ce în B se poate?”

Dan Petrescu a mai avut o nemulțumire, după 4-0 cu ”U” Cluj: ”De ce în B se poate?”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport