Concluziile trase de Denis Ciobotariu, după ce Rapid a remizat cu FCSB: ”Stăteam câte 4-5 minute degeaba”

Concluziile trase de Denis Ciobotariu, după ce Rapid a remizat cu FCSB: ”Stăteam câte 4-5 minute degeaba”

Concluziile trase de Denis Ciobotariu, după ce Rapid a remizat cu FCSB: ”Stăteam câte 4-5 minute degeaba”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport