Cele 15 echipe care au primit licența pentru sezonul 2022/2023 din Liga 2

Cele 15 echipe care au primit licența pentru sezonul 2022/2023 din Liga 2

Administraţia de Licenţiere din cadrul Federaţiei Române de Fotbal a anunţat că 15 echipe au primit certificatul pentru participarea în ediţia 2022/2023 din Liga 2, printre acestea neregăsindu-se retrogradatele din primul eşalon Gaz Metan Mediaş şi Academica Clinceni.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport