Ce a spus Maria Sakkari despre Irina Begu, după ce s-a plâns arbitrului în timpul meciului de la Madrid: ”Nu e ușor”

Ce a spus Maria Sakkari despre Irina Begu, după ce s-a plâns arbitrului în timpul meciului de la Madrid: ”Nu e ușor”

Ce a spus Maria Sakkari despre Irina Begu, după ce s-a plâns arbitrului în timpul meciului de la Madrid: ”Nu e ușor”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport