Bun de plată! Un club din Germania a primit o amendă record, după ce fanii au aprins 200 de țorțe

Bun de plată! Un club din Germania a primit o amendă record, după ce fanii au aprins 200 de țorțe

Bun de plată! Un club din Germania a primit o amendă record, după ce fanii au aprins 200 de țorțe


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport