”Avem nevoie!” Diego Simeone a făcut apel la fani, după Real Madrid - Atletico Madrid 2-1

”Avem nevoie!” Diego Simeone a făcut apel la fani, după Real Madrid - Atletico Madrid 2-1

”Avem nevoie!” Diego Simeone a făcut apel la fani, după Real Madrid - Atletico Madrid 2-1


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport