Avalanșă de ironii, după ce FC Argeș a transferat doi jucători din Madagascar: ”Mai luăm și diavolul tasmanian și gata”

Avalanșă de ironii, după ce FC Argeș a transferat doi jucători din Madagascar: ”Mai luăm și diavolul tasmanian și gata”

Avalanșă de ironii, după ce FC Argeș a transferat doi jucători din Madagascar: ”Mai luăm și diavolul tasmanian și gata”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport