”Au aruncat-o la lei”. Decizia instanței în cazul fotbalistei care ar fi angajat doi bărbați pentru a-i bate o colegă

”Au aruncat-o la lei”. Decizia instanței în cazul fotbalistei care ar fi angajat doi bărbați pentru a-i bate o colegă

”Au aruncat-o la lei”. Decizia instanței în cazul fotbalistei care ar fi angajat doi bărbați pentru a-i bate o colegă


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport