Anunțul făcut de organizatorii Roland Garros, după ce Novak Djokovic a fost deportat din Australia!

Anunțul făcut de organizatorii Roland Garros, după ce Novak Djokovic a fost deportat din Australia!

Anunțul făcut de organizatorii Roland Garros, după ce Novak Djokovic a fost deportat din Australia!


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport