Antrenorul nu voia să-l lase, dar a semnat in extremis cu FCSB: ”Transferul carierei mele”. A rămas ”mască”: ”Nu mă așteptam”

Antrenorul nu voia să-l lase, dar a semnat in extremis cu FCSB: ”Transferul carierei mele”. A rămas ”mască”: ”Nu mă așteptam”

Antrenorul nu voia să-l lase, dar a semnat in extremis cu FCSB: ”Transferul carierei mele”. A rămas ”mască”: ”Nu mă așteptam”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport