Anton Petrea, dezamăgit de elevii săi după remiza cu Sepsi: ”Sunt supărat! De la 2-0, puteam să pierdem!”

Anton Petrea, dezamăgit de elevii săi după remiza cu Sepsi: ”Sunt supărat! De la 2-0, puteam să pierdem!”

Anton Petrea, dezamăgit de elevii săi după remiza cu Sepsi: ”Sunt supărat! De la 2-0, puteam să pierdem!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport