Alvaro Arbeloa a răbufnit, după Real Madrid - Girona 1-1: ”E penalty și de pe Lună”

Alvaro Arbeloa a răbufnit, după Real Madrid - Girona 1-1: ”E penalty și de pe Lună”

Alvaro Arbeloa a răbufnit, după Real Madrid - Girona 1-1: ”E penalty și de pe Lună”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport