Agitație în Trivale! FC Argeș a rămas și fără Constantin Schumacher: "Este păcat. Decide un om care dă 2-3 lei"

Agitație în Trivale! FC Argeș a rămas și fără Constantin Schumacher: "Este păcat. Decide un om care dă 2-3 lei"

Agitație în Trivale! FC Argeș a rămas și fără Constantin Schumacher: "Este păcat. Decide un om care dă 2-3 lei"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport