Ministerul de Externe al Ungariei recheamă de la post 37 de şefi de misiuni diplomatice

Ministerul de Externe al Ungariei recheamă de la post 37 de şefi de misiuni diplomatice

Ministerul de Externe al Ungariei recheamă de la post 37 de şefi de misiuni diplomatice ungare, într-un prim pas de înnoire a conducerii reprezentanţelor diplomatice în străinătate, a declarat vineri ministrul de externe Anita Orban, într-o postare video pe Facebook, transmite MTI.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24