Interlopul Fane Văncică a fost trimis în judecată pentru şantaj, după ce a cerut taxă de protecție lunară de 25.000 de lei

Interlopul Fane Văncică a fost trimis în judecată pentru şantaj, după ce a cerut taxă de protecție lunară de 25.000 de lei

Interlopul Fane Văncică a fost trimis în judecată de procurorii Parchetului de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 într-un dosar în care este acuzat că ar fi cerut unui afacerist o „taxă de protecţie” lunară în valoare de 25.000 de lei.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24