Focuri de armă în centrul Capitalei. Polițiștii au prins doi traficanți de droguri

Focuri de armă în centrul Capitalei. Polițiștii au prins doi traficanți de droguri

Polițiștii au tras focuri de armă în centrul Capitalei, în urmărirea unor traficanți de droguri. În momentul în care suspecții au fost abordați de poliție, aceștia au luat-o la fugă și s-a oprit abia în momentul în care anchetatorii au tras focuri de avertisment.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24