Momentul în care doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit într-o intersecție. Amândoi au ajuns la spital

Momentul în care doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit într-o intersecție. Amândoi au ajuns la spital

Doi vârstinci au ajuns la spital după un accident neobișnuit petrecut într-o localitate din județul Alba. Cei doi se deplasau pe tricicluri electrice, iar o manevră de depășire și un viraj imprudent au dus la coliziune. Momentul impactului a fost surprins de o cameră de supraveghere.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul