Gestul banal făcut de mulți români care l-a lăsat fără 900 de lei pe un bărbat din Oradea

Gestul banal făcut de mulți români care l-a lăsat fără 900 de lei pe un bărbat din Oradea

Un bărbat de 61 de ani din Oradea a rămas fără cei 900 de lei pe care tocmai îi retrăsese de la un bancomat, după ce a fost jefuit în plină zi, în timp ce își număra banii. Autorul, un tânăr de 20 de ani, a fost identificat de polițiști și arestat preventiv pentru 30 de zile.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul