Au fost reluate căutările în Munții Bucegi pentru găsirea adolescentul britanic dispărut încă de anul trecut

Au fost reluate căutările în Munții Bucegi pentru găsirea adolescentul britanic dispărut încă de anul trecut

Salvatorii montani au reluat căutările unui adolescent britanic dispărut în timp ce se plimba prin România anul trecut.


Citește articolul complet pe Adevarul

Alte știri din Adevarul