Incendiu în centrul Capitalei. Arde iar fostul restaurant Mărul de Aur

Incendiu în centrul Capitalei. Arde iar fostul restaurant Mărul de Aur, aflat foarte aproape de Piața Victoriei. ”Intervenim pentru stingerea unui incendiu produs la o constructie (fost restaurant), str Sevastopol. Incendiul se manifesta la acoperis. Au fost alertate 6 autospeciale de stingere.In aceasta locatie am mai intervenit pentru stingerea unui incendiu in luna decembrie 2024”, […]


Citește articolul complet pe Ziarul Profit

Alte știri din Ziarul Profit