Primăria Săliștea a montat cele 7 borne din traseul „Via Transilvanica”

În decursul a două zile de lucru intens, pe căldură și pe un teren cu porțiuni destul de greu accesibile, primarul din Săliștea, Aurel Emil Stănilă, împreună cu angajați ai administrației locale,  au reușit să ducă la indeplinire sarcina de a monta cele 7 borne din traseul „Via Transilvanica” de pe raza comunei Săliștea (Cioara). […] The post Primăria Săliștea a montat cele 7 borne din traseul „Via Transilvanica” first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.


Citește articolul complet pe CugirInfo

Alte știri din CugirInfo