12 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi, 24 iulie 2022, în orașul Cugir și comuna Săliștea

Astăzi, 24 iulie 2022, în județ s-au înregistrat 86 cazuri noi de infectare cu SARS-COV-2, potrivit informațiilor furnizate de către DSP Alba. Dintre aceste cazuri, 11 au fost atribuite orașului Cugir (10 cazuri noi și 1 reinfectare) și 1 comunei Șibot. Localitățile din care provin cazurile de COVID-19 confirmate astăzi, 24 iulie 2022, în județul […] The post 12 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi, 24 iulie 2022, în orașul Cugir și comuna Săliștea first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.


Citește articolul complet pe CugirInfo

Alte știri din CugirInfo