Astăzi, 21 iulie 2022, în județ s-au înregistrat 106 cazuri noi de infectare cu SARS-COV-2, potrivit informațiilor furnizate de către DSP Alba. Dintre aceste cazuri, 11 au fost atribuite orașului Cugir (8 cazuri noi și 3 reinfectări) și 2 comunei Șibot. Localitățile din care provin cazurile de COVID-19 confirmate astăzi, 21 iulie 2022, în județul […] The post 13 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi, 21 iulie 2022, în orașul Cugir și comuna Șibot first appeared on cugirinfo.ro | stiri Cugir | ziar Cugir.
