Rabia este un fenomen scăpat de sub control în anul 2025, iar înmulțirea vulpilor agravează această problemă. Deși trebuia rezolvată această situație demult, autoritățile din Iași au luat măsuri superficiale Autoritățile „se chinuie” de câteva luni să rezolve problema vulpilor din Iași și a rabiei, boală mortală pentru om. Vulpile s-au înmulțit, iar specialiștii din […]
Rabia face ravagii în județul Iași, iar autoritățile se mișcă în ritmul melcului. Deși problemele s-au înrăutățit, fondurile pentru împușcarea vulpilor nu au fost alocate
- de Buna ziua Iasi
- 2025/11/20 00:00
