Ce aruncă unii ieșeni la gunoi! Angajații de la Salubris rămân uluiți de ce găsesc la punctele de colectare: „Sunt zeci de amenzi aplicate”

Ce aruncă unii ieșeni la gunoi! Angajații de la Salubris rămân uluiți de ce găsesc la punctele de colectare: „Sunt zeci de amenzi aplicate”

Ieșenii aruncă tot felul de lucruri la punctele de colectare a gunoiului și ajung să fie amendați pentru că nu respectă regulile Societatea Salubris se confruntă cu o problemă continuă din cauza cetățenilor care aruncă diverse deșeuri la punctele de colectare. Angajații companiei găsesc la gunoi piese de mobilier, resturi din construcții, haine și chiar […]


Citește articolul complet pe Buna ziua Iasi

Alte știri din Buna ziua Iasi