VIDEO | Primarul Gabriel Pleșa a pus mâna pe lopată și a ieșit la deszăpezit. Ce spune edilul despre deszăpezirea la Alba Iulia Primarul Gabriel Pleșa a pus mâna pe lopată și a ieșit la deszăpezit. Ce spune edilul despre deszăpezirea la Alba Iulia Gabriel Pleșa, primarul municipiului Alba Iulia, a pus duminică după-masa mâna pe lopată și a ieșit la deszăpezit în oraș. Prima oprire a fost la pasajul din Cetate pentru a îndepărta zăpada de pe […] VIDEO | Primarul Gabriel Pleșa a pus mâna pe lopată și a ieșit la deszăpezit. Ce spune edilul despre deszăpezirea la Alba Iulia
VIDEO | Primarul Gabriel Pleșa a pus mâna pe lopată și a ieșit la deszăpezit. Ce spune edilul despre deszăpezirea la Alba Iulia
- de Unirea
- 2026/01/04 13:09
