VIDEO | Nesimțire la cote maxime în Alba. O femeie își face curat în mașină, apoi aruncă mizeria într-o parcare: ,,Unii chiar nu au cei 7 ani de acasă” VIDEO | Nesimțire la cote maxime în Alba. O femeie își face curat în mașină, apoi aruncă mizeria într-o parcare: ,,Nu ne mai facem bine niciodată!” O scenă care dovedește că pentru unii regulile bunului simț par opționale a fost surprinsă într-o parcare din Alba Iulia, în data de 3 octombrie, în jurul orei 16:30. […] VIDEO | Nesimțire la cote maxime în Alba. O femeie își face curat în mașină, apoi aruncă mizeria într-o parcare: ,,Unii chiar nu au cei 7 ani de acasă”
VIDEO | Nesimțire la cote maxime în Alba. O femeie își face curat în mașină, apoi aruncă mizeria într-o parcare: ,,Unii chiar nu au cei 7 ani de acasă”
- de Unirea
- 2025/10/04 09:36
