Un colos românesc își redeschide porțile: Azomureș repornește instalațiile la circa 55% din capacitate. Nu e doar o sursă de venit, e şi o sursă de locuri de muncă

Un colos românesc își redeschide porțile: Azomureș repornește instalațiile la circa 55% din capacitate. Nu e doar o sursă de venit, e şi o sursă de locuri de muncă Un colos românesc își redeschide porțile: Azomureș repornește instalațiile la circa 55% din capacitate. Nu e doar o sursă de venit, e şi o sursă de locuri de muncă Ministrul Energiei, Sebastian Burduja a declarat în urma vizitei de vineri la Azomureş, că echipa managerială a Azomureș a decis repornirea instalaţiei Amoniac III şi reluarea […]


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea