Sindicaliștii din administrație ies luni în stradă la București: Amenință cu GREVĂ GENERALĂ dacă Guvernul merge mai departe cu noile măsuri

Sindicaliștii din administrație ies luni în stradă la București: Amenință cu GREVĂ GENERALĂ dacă Guvernul merge mai departe cu noile măsuri Sindicaliștii din administrație ies luni în stradă la București: Amenință cu GREVĂ GENERALĂ dacă Guvernul merge mai departe cu noile măsuri Sindicaliștii din administrație ies luni în stradă, la București, nemulțumiți de măsurile pregătite de Guvern. Ei spun că, dacă lucrurile merg mai departe așa, nu exclud o grevă generală. Premierul Ilie Bolojan i-a chemat […] Sindicaliștii din administrație ies luni în stradă la București: Amenință cu GREVĂ GENERALĂ dacă Guvernul merge mai departe cu noile măsuri


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea