Premierul Ilie Bolojan, la consultările cu reprezentanții universităților din România: „Trebuie să facem economii” Ilie Bolojan, la consultările cu reprezentanții universităților din România: „Trebuie să facem economii” Premierul Ilie Bolojan a avut, marți, 20 ianuarie 2026, la Palatul Victoria, consultări cu Biroul Permanent al Consiliului Național al Rectorilor (CNR), ca răspuns la solicitarea CNR de a avea o discuție cu privire la bugetul educației și cercetării în anul 2026. […] Premierul Ilie Bolojan, la consultările cu reprezentanții universităților din România: „Trebuie să facem economii”
Premierul Ilie Bolojan, la consultările cu reprezentanții universităților din România: „Trebuie să facem economii”
- de Unirea
- 2026/01/20 14:25
