Peste 170 de patrupezi, sterilizați în 2025 la Alba Iulia în cadrul Campaniei de sterilizare a câinilor cu stăpân. Animalele au fost microcipate și au primit carnete de sănătate Peste 170 de patrupezi, sterilizați în 2025 la Alba Iulia în cadrul Campaniei de sterilizare a câinilor cu stăpân. Animalele au fost microcipate și au primit carnete de sănătate Peste 170 de patrupezi au fost sterilizați în 2025 la Alba Iulia în cadrul Campaniei de sterilizare a câinilor cu stăpân. Animalele au fost microcipate și […] Peste 170 de patrupezi, sterilizați în 2025 la Alba Iulia în cadrul Campaniei de sterilizare a câinilor cu stăpân. Animalele au fost microcipate și au primit carnete de sănătate
Peste 170 de patrupezi, sterilizați în 2025 la Alba Iulia în cadrul Campaniei de sterilizare a câinilor cu stăpân. Animalele au fost microcipate și au primit carnete de sănătate
- de Unirea
- 2025/12/30 09:55
