Ministrul Sănătăţii, după vizita la spitalul unde au murit 6 copii: Un haos mai mare administrativ şi procedural eu nu am văzut de mult într-un spital

Ministrul Sănătăţii, după vizita la spitalul unde au murit 6 copii: Un haos mai mare administrativ şi procedural eu nu am văzut de mult într-un spital Ministrul Sănătăţii, după vizita la spitalul unde au murit 6 copii: Un haos mai mare administrativ şi procedural eu nu am văzut de mult Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rogobete, a afirmat, în urma controlului făcut la Spitalul „Sfânta Maria” din Iaşi, unde 6 copii au murit după ce au fost infectaţi cu o bacterie, că un […] Ministrul Sănătăţii, după vizita la spitalul unde au murit 6 copii: Un haos mai mare administrativ şi procedural eu nu am văzut de mult într-un spital


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea