Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete: Spitalul din Alba Iulia, un proiect de 55 milioane de euro, va fi finalizat anul viitor

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete: Spitalul din Alba Iulia, un proiect de 55 milioane de euro, va fi finalizat anul viitor Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete: Spitalul din Alba Iulia, noul corp de clădire al Spitalului Județean de Urgență Alba Iulia va fi finalizat anul viitor Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a declarat azi că lucrările la noua clădire a Spitalului Județean din Alba Iulia sunt în plină desfășurare și se desfășoară conform planului, cu termen de finalizare […] Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete: Spitalul din Alba Iulia, un proiect de 55 milioane de euro, va fi finalizat anul viitor


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea