FOTO | Șoferii care conduc băuți sau drogați, în vizorul polițiștilor din Alba: Doi conducători auto au rămas fără permis, după o acțiune pe DN 1 – Alba Iulia – Sebeș – DN 7 – Vințu de Jos

FOTO | Șoferii care conduc băuți sau drogați, în vizorul polițiștilor din Alba: Doi conducători auto au rămas fără permis, după o acțiune pe DN 1 – Alba Iulia – Sebeș – DN 7 – Vințu de Jos Șoferii care conduc băuți sau drogați, în vizorul polițiștilor din Alba: Doi conducători auto au rămas fără permis, după o acțiune pe DN 1 – Alba Iulia – Sebeș – DN 7 – Vințu de Jos Polițiștii Biroului Drumuri Naționale și Europene din cadrul Serviciului Rutier Alba au organizat în perioada 10 – 11 ianuarie […] FOTO | Șoferii care conduc băuți sau drogați, în vizorul polițiștilor din Alba: Doi conducători auto au rămas fără permis, după o acțiune pe DN 1 – Alba Iulia – Sebeș – DN 7 – Vințu de Jos


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea