FOTO | Șoferii care conduc băuți sau drogați, în vizorul polițiștilor din Alba: Doi conducători auto au rămas fără permis, după o acțiune pe DN 1 – Alba Iulia – Sebeș – DN 7 – Vințu de Jos Șoferii care conduc băuți sau drogați, în vizorul polițiștilor din Alba: Doi conducători auto au rămas fără permis, după o acțiune pe DN 1 – Alba Iulia – Sebeș – DN 7 – Vințu de Jos Polițiștii Biroului Drumuri Naționale și Europene din cadrul Serviciului Rutier Alba au organizat în perioada 10 – 11 ianuarie […] FOTO | Șoferii care conduc băuți sau drogați, în vizorul polițiștilor din Alba: Doi conducători auto au rămas fără permis, după o acțiune pe DN 1 – Alba Iulia – Sebeș – DN 7 – Vințu de Jos
FOTO | Șoferii care conduc băuți sau drogați, în vizorul polițiștilor din Alba: Doi conducători auto au rămas fără permis, după o acțiune pe DN 1 – Alba Iulia – Sebeș – DN 7 – Vințu de Jos
- de Unirea
- 2026/01/12 09:54
