FOTO | Peste 60 de elevi din cadrul Școlii Gimnaziale ,,Axente Sever” Aiud au aflat de la polițiști care sunt pericolele navigării pe internet

FOTO | Peste 60 de elevi din cadrul Școlii Gimnaziale ,,Axente Sever” Aiud au aflat de la polițiști care sunt pericolele navigării pe internet Peste 60 de elevi din cadrul Școlii Gimnaziale ,,Axente Sever” Aiud au aflat de la polițiști care sunt pericolele navigării pe internet În cea de-a doua zi din Săptămâna Prevenirii Criminalității 2025, polițiștii din cadrul Compartimentului Analiza şi Prevenirea Criminalității și cei din cadrul Poliției Municipiului Aiud au desfășurat activități de prevenire a victimizării în […] FOTO | Peste 60 de elevi din cadrul Școlii Gimnaziale ,,Axente Sever” Aiud au aflat de la polițiști care sunt pericolele navigării pe internet


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea