FOTO | Angajații Spitalului Orășenesc Cugir, acțiune de deszăpezire a aleilor din curtea instituției: ,,Pentru buna funcționare și pentru asigurarea unui mediu sigur și accesibil”

FOTO | Angajații Spitalului Orășenesc Cugir, acțiune de deszăpezire a aleilor din curtea instituției: ,,Pentru buna funcționare și pentru asigurarea unui mediu sigur și accesibil” Angajații Spitalului Orășenesc Cugir, acțiune de deszăpezire a aleilor din curtea spitalului: ,,Pentru buna funcționare și pentru asigurarea unui mediu sigur și accesibil” O parte dintre angajații Spitalului Orășenesc Cugir au participat la o acțiune de deszăpezire a aleilor din curtea spitalului, astăzi, 14 ianuarie 2026.  Scopul a fost de a menține accesul în condiții […] FOTO | Angajații Spitalului Orășenesc Cugir, acțiune de deszăpezire a aleilor din curtea instituției: ,,Pentru buna funcționare și pentru asigurarea unui mediu sigur și accesibil”


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea