DSP Alba: Infecțiile respiratorii și pneumoniile, în creștere în județ în săptămâna 5 – 11 ianuarie 2026. Numărul de bolnavi cu GRIPĂ, în scădere. Câte persoane au fost internate

DSP Alba: Infecțiile respiratorii și pneumoniile, în creștere în județ în săptămâna 5 – 11 ianuarie 2026. Numărul de bolnavi cu GRIPĂ, în scădere. Câte persoane au fost internate DSP Alba: Infecțiile respiratorii și pneumoniile, în creștere în județ în săptămâna 5 – 11 ianuarie 2026. Numărul de bolnavi cu GRIPĂ, în scădere. Câte persoane au fost internate Direcția de Sănătate Publică (DSP) Alba a transmis marți, 13 ianuarie 2026, cea mai recentă situație cu cazurile de infecții respiratorii, pneumonii și gripă înregistrate în […] DSP Alba: Infecțiile respiratorii și pneumoniile, în creștere în județ în săptămâna 5 – 11 ianuarie 2026. Numărul de bolnavi cu GRIPĂ, în scădere. Câte persoane au fost internate


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea