Două cupluri din Municipiul Sebeș, premiate de către Primărie, la împlinirea a 50 de ani de căsătorie

Două cupluri din Municipiul Sebeș, premiate de către Primărie, la împlinirea a 50 de ani de căsătorie Două cupluri din Municipiul Sebeș, premiate de către Primărie, la împlinirea a 50 de ani de căsătorie Două cupluri care au domiciliu în Sebeș vor fi premiate deoarece în anul 2023 au împlinit 50 de ani de căsătorie, deși căsătăria nu a fost oficiată în Municipiul Sebeș. Cuplurile vor fi premiate cu suma de 600 […]


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea