Doi bărbați din Alba, prinși la volan, de către polițiști, fără permis de conducere: S-au ales cu dosare penale Doi bărbați din Alba, prinși la volan, de către polițiști, fără permis de conducere: S-au ales cu dosare penale La data de 25 septembrie 2023, jurul orei 00.00, polițiștii Secției 1 Poliție Rurală Galda de Jos au depistat un bărbat de 38 de ani, din comuna Ponor, județul Alba, în timp ce conducea un autoturism, […]
Doi bărbați din Alba, prinși la volan, de către polițiști, fără permis de conducere: S-au ales cu dosare penale
- de Unirea
- 2023/09/25 09:27
