Adrian Negrescu, despre declarațiile Ministrului Finanțelor că titlurile de stat sunt cele mai avantajoase: ”De ce să mai investești la bursă sau să deschizi un depozit la bancă dacă statul român, în foamea sa uriașă de bani, e dispus să îți plătească dobânda de 7,8%?” Adrian Negrescu, despre declarațiile Ministrului Finanțelor că titlurile de stat sunt cele mai avantajoase: ”De ce să mai investești la bursă sau să deschizi un depozit la bancă dacă statul român, în foamea sa uriașă de bani, e dispus să îți plătească dobânda de 7,8%?” conomistul Adrian Negrescu a scris pe rețelele de socializare despre […] Adrian Negrescu, despre declarațiile Ministrului Finanțelor că titlurile de stat sunt cele mai avantajoase: ”De ce să mai investești la bursă sau să deschizi un depozit la bancă dacă statul român, în foamea sa uriașă de bani, e dispus să îți plătească dobânda de 7,8%?”
Adrian Negrescu, despre declarațiile Ministrului Finanțelor că titlurile de stat sunt cele mai avantajoase: ”De ce să mai investești la bursă sau să deschizi un depozit la bancă dacă statul român, în foamea sa uriașă de bani, e dispus să îți plătească dobânda de 7,8%?”
- de Unirea
- 2025/02/03 08:30
