A furat o mașină dintr-o benzinărie din Sebeș în miez de noapte și s-a plimbat cu ea prin oraș. Bărbat de 56 de ani, cu dreptul de a conduce anulat, cercetat de polițiști

A furat o mașină dintr-o benzinărie din Sebeș în miez de noapte și s-a plimbat cu ea prin oraș. Bărbat de 56 de ani, cu dreptul de a conduce anulat, cercetat de polițiști A furat o mașină dintr-o benzinărie din Sebeș în miez de noapte și s-a plimbat cu ea prin oraș. Bărbat de 56 de ani, cu dreptul de a conduce anulat, cercetat de polițiști Un bărbat de 56 de ani, din Sebeș, este cercetat de polițiști după ce a sustras o mașină dintr-o benzinărie din municipiu […] A furat o mașină dintr-o benzinărie din Sebeș în miez de noapte și s-a plimbat cu ea prin oraș. Bărbat de 56 de ani, cu dreptul de a conduce anulat, cercetat de polițiști


Citește articolul complet pe Unirea

Alte știri din Unirea