Noua decizie a jucătoarei de tenis: Poloneza anunţă că va sări peste turnee obligatorii în 2026 pentru a se antrena, deși a pierdut deja 185 de puncte în clasament. lIga Swiatek, numărul 2 mondial la tenis feminin, a ales să nu respecte anumite reguli impuse de WTA, chiar dacă știe că va fi penalizată. Deși […]
Alte știri din Financiarul
- de Financiarul
- 2025/11/27 11:13
- de Financiarul
- 2025/11/27 08:12
- de Financiarul
- 2025/11/27 08:10
- de Financiarul
- 2025/11/27 06:13
- de Financiarul
- 2025/11/27 04:12
- de Financiarul
- 2025/11/27 04:11
